Prodejní stánek v OC IGY - České Budějovice Dřevěné prodejní stánky vyrábíme do obchodních center po celé České republice. V galerii můžete vidět námi realizované prodejní stánky v obchodních centrech.

Před výrobou dřevěného prodejního stánku je potřeba vyhotovit grafický návrh, který Vám připravíme dle požadavků Vašich nebo požadavků obchodního centra.

Pro výrobu prodejních stánků používáme lamino s velkou nabídkou dekorů a barev. Stánky vyrábíme na výškově stavitelných nožkách, díky kterým odpadá problém s nerovnostmi podlah. Dle Vašich požadavků se mohou prodejní stánky skládat z různých kombinací klasických skříněk a prosklených vitrín.

Zobrazit celou galerii prodejní stánky

Osvětlení prosklených vitrín prodejního stánku je řešeno pomocí LED diodových pásek. Námi vyrobený prodejní stánek do obchodního centra Vám dopravíme na požadované místo, provedeme montáž a zapojení osvětlení. Vše je pak připraveno k plnému provozu.

Prodejní stánky dodáváme do všech hypermarketů a supermarketů (Tesco, Hypernova, Kaufland apod.) které disponují prostory pro prodejní stánky.