Školní nábytek - nabytekmg.czV naší nabídce najdete jak školní nábytek typizovaných rozměrů, tak i školní nábytek na zakázku.

Vyrábíme školní lavice, židle, katedry a nábytek do školních kanceláří a učeben. Všechny naše školní lavice a židle jsou výškově stavitelné.  Vyrábíme klasické lavice pro dva žáky, lavice pro jednoho žáka i atypické lavice.

Všechny materiály používané pro výrobu školního nábytku jsou atestované a zdravotně nezávadné. Pro barvení kovových součástí lavic a židlí používáme komaxit, tj. lakování vysoce kvalitními práškovými barvami. Vybrat si můžete z pestré nabídky barev. Sedáky a opěradla vyrábíme z pevné a odolné překližky, kterou lakujeme zdravotně nezávadným vodou ředitelným lakem.

Při výrobě klademe důraz na kvalitu a bezpečnost produktů. Svařování školních lavic a židlí provádějí proškolení profesionální svářeči. Všechny profily školních lavic, židlí a kateder jsou opatřeny plastovými koncovkami, aby nedošlo k poranění o konce profilů.

Zobrazit celou galerii školní nábytek

Školní nábytek rozvážíme po celé České republice. Nabízíme množstevní slevy při odběru tří a více tříd.  Pro Karvinsko a Ostravsko doprava zdarma.

Poskytujeme náhradní plnění.

Kontaktujte nás pro bližší informace.